LT LV EE
Daugiau apie akciją

Estrella “Bet tai KAAAI – kinas dykai!” akcijos taisyklės:

 1. Estrella akcija “Bet tai KAAAI – kinas dykai!” (toliau – Estrella akcija) vyksta Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje (toliau – Akcijos teritorija) nuo 2014-07-01 iki 2014-10-31 (imtinai). Akcijos organizatorius – UAB “Estrella Baltics”.
 2. Akcijoje dalyvauja visi Estrella traškučių pakeliai, pažymėti Estrella akcijos juostele (toliau – Akcijiniai Estrella pakeliai).
 3. Akcijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Akcijos teritorijoje. Jaunesni nei 18 metų asmenys Estrella akcijoje dalyvauti gali tik su tėvų ar globėjų sutikimu. Jei Estrella akcijoje dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, jog jo tėvai ar globėjai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti.
 4. Vidutiniškai kas trečiame Akcijiniame Estrella pakelyje yra kuponas.
 5. Kuponai yra dviejų rūšių:
  • 5.1. Su momentiniu laimėjimu (“Sveikiname! Tu laimėjai nemokamą kino bilietą!”) – 10.000 vnt. Estrella akcijos dalyviams visoje Akcijos teritorijoje.
  • 5.2. Su kvietimu laimėti papildomus Estrella prizus (“Prisijunk prie ESTRELLA gerbėjų www.facebook.com/EstrellaLT ir laimėk papildomus ESTRELLA prizus!”).
 6. Papildomi Estrella akcijos prizai, skirti Estrella akcijos dalyviams Lietuvoje:
  • 6.1. Estrella traškučių dėžės – 30 vnt.
  • 6.2. Estrella marškinėliai – 30 vnt.
 7. Kuponai su momentiniais laimėjimais keičiami į nemokamus kino bilietus visuose “Forum Cinemas” kino teatruose visoje Lietuvoje (visų kino teatrų adresus galima rasti www.forumcinemas.lt). Atsiimant laimėtus prizus būtina pateikti laiminguosius kuponus.
 8. Estrella Facebook paskyroje (www.facebook.com/EstrellaLT) visą Estrella akcijos laikotarpį bus skelbiami konkursai. Kiekvieno konkurso pabaigoje iš visų teisingai konkurso sąlygas įvykdžiusių dalyvių burtų keliu bus išrenkamas vienas laimėtojas, kuriam jo nurodytu adresu bus išsiųstas laimėtas Estrella prizas visoje Lietuvos teritorijoje (žr. šių taisyklių punktus 6.1. ir 6.2.).
 9. Norint atsiimti prizus, visi akcijos dalyvių surinkti kuponai pereina akcijos organizatorių nuosavybėn ir akcijos dalyviams negrąžinami. Kiekvienas kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą.
 10. Kuponai su momentiniais laimėjimais į prizus keičiami iki 2014 m. spalio mėn. 31 d. (imtinai).
 11. Kuponai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.
 12. Kuponai yra pažymėti apsaugos ženklais ir turi atitikti gamintojų patvirtintus bei žaidimo organizatorių turimus kuponų pavyzdžius.
 13. Jei prizai apmokestinami, visus mokesčius sumoka žaidimo organizatorius.
 14. Dalyvaudami Estrella akcijoje dalyviai automaškai sutinka, kad laimėjimo atveju jų foto su įteiktu prizu galėtų būti panaudota Estrella reklaminiais tikslais.
 15. UAB “Estrella Baltics”, UAB “Group Idea”, UAB “Adfingers” darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su akcijos organizavimu, į Estrella akcijos prizus pretenduoti negali.
 16. Papildoma informacija apie akciją pateikiama www.facebook.com/EstrellaLT.